Szakorvoslátogató (pulmonológia)

RX – Orvoslátogató – Pulmonológia – Innovatív – Gyógyszeripar – Medical Sales Representative
Az Ön új munkaadója:
Orvoslátogatót keresünk Budapestre, valamint Pest és Fejér megye egyes részeibe 3+ év tapasztalattal, innovatív gyógyszeripari partnerünk részére, pulmonológiai terápiás területre.
Az Ön feladatai
  • Szakorvosok (pulmonológusok, reumatológusok és traumatológusok) felkeresése a területen (Budapest, Pest és Fejér megye)
  • A készítmények alapos és szakmailag hiteles ismertetése
  • Termékportfólió promotálása
  • Értékesítési terv elérése a régióban
Amire a sikerhez szüksége van:
  • 3 (vagy több) év orvoslátogatásban szerzett tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer a területen praktizáló szakorvosokkal előnyt jelent
  • Gyógyszer ismertetéshez megfelelő végzettség
  • Érvényes B típusú vezetői engedély
Mire számíthat a partnerünktől:
  • Versenyképes alapbér, bónuszlehetőség
  • Cafeteria
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Céges autó magán használatra is
Mit kell tennie most Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Pest megye
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1185908

Beszéljen Leon Storcz, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36707965526